Otworzyliśmy Kampus!

W poniedziałek, 8 października na placu przed Instytutem Kultury Polskiej odbyło się wydarzenie inaugurujące stronę Otwarty Kampus – przewodnik po Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestnicy mogli sprawdzić, jak dobrze znają przestrzeń Kampusu, dowiedzieć się o nim nowych rzeczy, a także spróbować lokalnych specjałów – prosto z UW! Nie zabrakło kompotu ze Stołówki, ani baklawy z Cafe Sahara. Mimo chłodu wydarzenie cieszyło się sporą popularnością, do ostatniej chwili nie brakowało chętnych do rozwiązania zadań.

Strona Otwarty Kampus (www.ok.uw.edu.pl) powstała w ramach Projektu Powiśle, realizowanego przez studentki i zespół specjalizacji Animacja Kultury IKP UW, we współpracy z Pracownią Otwierania Kultury (Centrum Cyfrowe).

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia: