Kontynuacja Projektu Powiśle – staż rekomendowany!

Zachęcamy do dołączenia do grupy roboczej kontynuującej działania w ramach Projektu Powiśle.

Projekt Powiśle to autorski program kształcenia obowiązujący w roku akademickim 2017/2018, w ramach którego studenci realizowali twórcze badania dzielnicy, jego sfery społecznej, materialnej, wizualnej, audialnej przy pomocy strategii sztuki współczesnej.

W tym roku pragniemy kontynuować założenia Projektu Powiśle, nie tracić kontaktu z mieszkańcami oraz dalej twórczo działać w przestrzeni Powiśla.

W programie stażu mieszczą się:

• planowanie i organizacja spaceru po Powiślu, wraz z mieszkańcami, dla studentów zagranicznych (spacer odbędzie się 8 grudnia)
  • działanie badawczo-społeczne “Vademecum Dobrego Sąsiedztwa”
  • rozwój internetowego przewodnika po Kampusie Głównym (ok.uw.edu.pl)

Zgłoszenia przyjmujemy na adres animacja@uw.edu.pl do niedzieli 18 listopada z dopiskiem Projekt Powiśle.

Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 19 listopada o godz. 15 w sali 10 w Instytucie Kultury Polskiej UW.

Minimum wymagane do zaliczenia stażu to 24 godziny stażowe.