FB
Vimeo
Open/Close Menu

Sylwia Razuwajew

Najważniejszym doświadczeniem ze studiów na specjalizacji Animacja Kultury był dla mnie wyjazd na Zapusty do Teatru Węgajty. Poznałam wtedy m.in. metodę pracy Jerzego Grotowskiego polegającą na intensywnym wysiłku fizycznym, poszukiwaniu własnej formy wyrazu aktorskiego i improwizacji. Było to najciekawsze jak dotąd moje spotkanie z teatrem.
 
Właścicielka SLOW PR – agencji public relations, która ukierunkowana jest na współpracę ze środowiskiem artystycznym, instytucjami kulturalnymi oraz organizacjami pozarządowymi. Specjalizuję się w prowadzeniu zintegrowanych kanałów social media, przygotowywaniu multimedialnych komunikatów prasowych oraz dbaniu o relacje z mediami. Zarządza również procesem tworzenia strategii komunikacji (od koncepcji, po kreację i wdrażanie).

 

Współpracuje m.in. z: Centrum Cyfrowym w ramach programów Otwarte zabytki, A Future Not Made, Otwarta Kultura, Right Copyright oraz z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę”, Federacją Polskich Banków Żywności, Fundacją Zaawansowanych Technologii, Studium Teatralnym, Promem Kultury Saska Kępa.