FB
Vimeo
Open/Close Menu

Marzena Michałek-Dąbrowska

Marzena Michałek-Dąbrowska absolwentka Animacji Kultury Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu WarszawskiegoSpecjalizacja stworzyła mi możliwość sprawdzenia się w różnych dziedzinach, z których jedne stały się moją pracą, inne – hobby, które czasem też staje się pracą. Dzięki specjalizacji poznałam grono wyjątkowych osób, z którym przecięły się wcześniej lub później moje zawodowe ścieżki. Animacji zawdzięczam też coś na kształt otwartości i innowacyjności (wtedy tego słowa chyba się jeszcze nie używało) w zakresie realizacji działań artystycznych i stylu życia. A także (co się nie kłóci) realistycznej oceny projektów i własnych możliwości ich realizacji.

Koordynatorka projektów Sputnik Photos i pracowniczka Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, animatorka w sieci Latających Animatorów Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ę.

 

Koordynuje krajowe i międzynarodowe projekty fotograficzne – wystawy, publikacje, warsztaty. Zajmuje się też pisaniem wniosków grantowych z dziedziny fotografii, rozliczeniami i raportami. Projekty, w które była zaangażowana to m.in. Lost Territories, Is(not).