Zapraszamy na STARTER – wspólny początek roku!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych specjalizacją Animacja Kultury na STARTER – wspólne wejście w nowy rok akademicki.

STARTER to otwarte spotkanie organizowane przez studentów i zespół Animacji Kultury dla zainteresowanych studiowaniem, studentów, absolwentów, oraz prowadzących zajęcia . W tym roku spotkamy się w poszerzonym gronie – także z prowadzącymi inne specjalizacje w Instytucie Kultury Polskiej UW: Kultura wizualna, Kultury miejskie Europy Środkowej, Reprezentacje i Upamiętnienia Zagłady Żydów, Teatr, performance, widowisko.
STARTER to okazja do rozmowy, wymiany doświadczeń, zainteresowań oraz planów.

Spotkanie ma formułę otwartą – to uczestnicy przynoszą sprawy, tematy, muzykę, a jeśli mają ochotę – także coś do picia i do jedzenia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o specjalizacjach w IKP UW, dopytać o zasady studiowania, tegoroczne warsztaty i staże, czy po prostu porozmawiać – serdecznie zapraszamy!
Przyjdź na spotkanie w środę, 26 września o godz. 16.00 w sali 10!