Szkoła letnia Pogranicza – nabór uzupełniający

Trwa nabór uzupełniający na szkołę letnią w Krasnogrudzie w Dworze Miłosza, która odbędzie się w dniach  27-30 września 2018 roku. Zostały ostatnie wolne miejsca. Szkoła letnia jest współorganizowana przez Specjalizację Animacja Kultury, Instytut Kultury Polskiej UW oraz Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach i będzie poświęcona miejscu sztuki i partycypacji w środowisku pogranicznym, zróżnicowanym etnicznie i kulturowo.

W programie przewidziane są spotkania (w tym z Krzysztofem Czyżewskim, współzałożycielem Ośrodka), warsztaty, koncerty oraz spektakl „Kroniki sejneńskie”, zrealizowany we współpracy z sejneńską młodzieżą.

Do udziału w szkole zapraszamy studentów i studentki specjalizacji Animacja Kultury, a także wszystkie osoby studiujące i pracujące w Instytucie Kultury Polskiej UW.

Udział w szkole jest bezpłatny, a jego koszty pokrywa Instytut Kultury Polskiej. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkoła letnia zalicza 4 dni stażu rekomendowanego – studentom specjalizacji oraz objazd – studentom IKP UW.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 17 września, do godziny 18.00, na adres: animacja@uw.edu.pl.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone 19 września. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 września o godz. 17:00 w budynku Instytutu Kultury Polskiej, w sali nr 10.

Więcej o Ośrodku „Pogranicze”: https://www.facebook.com/pogranicze.sejny/.