Po spotkaniu na Powiślu

17 kwietnia w Bibliotece Publicznej przy ulicy Browarnej 4 odbyło się spotkanie z mieszkańcami Powiśla, zorganizowane w ramach Projektu Powiśle.

Pośród osób obecnych na spotkaniu znaleźli się m.in. inicjatorzy najważniejszych wydarzeń na Powiślu, lokalni przedsiębiorcy, osoby zainteresowane przyszłością dzielnicy i nawiązaniem współpracy, licznie stawili się też – co nas szczególnie cieszy – przedstawiciele jednostek uniwersyteckich szukający możliwości pogłębiania relacji Uniwersytetu z najbliższym otoczeniem. Poruszane tematy ujawniły, jak wielkie zasoby posiada Powiśle, zarówno jeśli chodzi o realizowane już projekty, jak i możliwości współpracy i zaangażowania mieszkańców. Liczymy na kolejne spotkania, tymczasem zapraszamy wszystkich, którym bliskie jest to miejsce na mapie Warszawy, do kontaktu i odwiedzania nas podczas wydarzeń organizowanych w ramach Projektu Powiśle.