Staż rekomendowany na Kamionku

Ogłaszamy nabór na staż w ramach działań prowadzonych przez Krzysztofa Żwirblisa i Komunę Warszawa. Staż obejmuje wsparcie logistyczno-organizacyjne dwóch akcji: „Tania telewizja dzisiaj” oraz „Przejęcie/Przyjęcie”.  Uwaga – staż jest otwarty dla wszystkich studentów Instytutu Kultury Polskiej UW.

Tania telewizja dzisiaj”

12 lat temu, przy ul. Siennickiej 9 miała miejsce blisko tygodniowa „Tania Telewizja”. Teraz zostanie przypomniany sumujący ją film oraz odbędzie się podwórkowa impreza. Film pokażemy na wystawionym na podwórko większym telewizorze.

Akcja realizowana we współpracy z Centrum Promocji Kultury Praga-Południe

Przejęcie/Przyjęcie”

Przy ul. Lubelskiej 30/32 zaproponowane zostaną trzy rodzaje zajęć: rzeźbiarskie, fotografii otworkowej oraz performatywne. W efekcie warsztatu rzeźbiarskiego na placyku powstanie instalacja z gałęzi, sznurów itp. Może ona stanowić scenografię wystąpienia performatywnego oraz architekturę wystawy fotografii. Warsztat fotografii otworkowej jest skierowany przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Akcja performatywna będzie opierała się na wspomnieniach starszych mieszkańców oraz wystąpieniu młodzieży. Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane podczas finalnego wieczoru.

Liczba dni stażowych: min. 5

Czas stażu: okres od maja do 3 czerwca, szczegóły do ustalenia z prowadzącym

Termin nadsyłania zgłoszeń ( imię i nazwisko oraz informacja o odbytych stażach): 14 maja na dwa adresy: animacja@uw.edu.pl oraz zwirblis@gmail.com.